Narcos Narcos

Fototapety

Fototapety
najprostszy sposób na nowy wystrój

fototapety rzeszow

Jesteśmy producentem fototapet ściennych flizelinowych oraz samoprzylepnych drukowanych w technologii lateksowej – HP Latex Ink. 

Technologia lateksowa i atramenty HP Latex Ink którymi drukujemy (bezwonne, na bazie wody), dają gwarancję bezpiecznego użytkowania i są nieszkodliwe dla zdrowia. To odróżnia nasze wydruki od wydruków solwentowych, które nie spełniają wysokich standardów ochrony środowiska – atramenty HP Latex Inks są oznaczone certyfikatami UL ECOLOGO® i GREENGUARD GOLD Certified, a wydruki spełniają normy AgBB. Dzięki temu fototapety Domdeko można stosować w przedszkolach a nawet w szpitalach.

greenguard

GREENGUARD Children & School (znany także jako GREENGUARD Gold) – Certyfikat wydawany przez GREENGUARD Environmental Institute zajmujący się certyfikowaniem jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń. Niniejszy certyfikat potwierdza, że stosowana technologia HP Latex nie wpływa negatywnie na kondycję powietrza i może być z powodzeniem stosowana w takich miejscach jak szkoły, placówki służby zdrowia czy restauracje. Więcej informacji na greenguard.org.

greenguard

Certyfikacja ECOLOGO® opiera się na wielu podstawowych standardach opartych na cyklu życia. Wszystkie produkty certyfikowane zgodnie z normą ECOLOGO® muszą spełnić lub przewyższyć każde z wymienionych kryteriów przed otrzymaniem znaku. Certyfikat ECOLOGO® jest klasyfikowany jako oznakowanie ekologiczne ISO (Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna) typu 1 i został z powodzeniem oceniony przez Globalną Sieć Ecolabelingu, co dodatkowo potwierdza jego wiarygodność.

Nasze produkty to innowacyjne połączenie jakości druku oraz walorów dekoracyjnych. Fototapety ścienne świetnie potrafią zamaskować niedoskonałości podłoża, można je wykorzystać do przeprowadzenia błyskawicznego remontu własnej przestrzeni. Oferujemy szeroki wybór zdjęć oraz grafik, dodatkowo możemy przygotować indywidualny projekt dopasowany do Twojego wnętrza. Każdorazowo wykonujemy fototapety na wymiar.

Decydując się na fototapety do domu powinniśmy pamiętać o kilku zasadach, dzięki którym poszczególne pomieszczenia zyskają na wyglądzie, a nie będą odstraszać. Pamiętajmy, aby nie ozdabiać wszystkich ścian fototapetami, nawet jeśli stanowiłyby spójny obraz. W ten sposób w danym pokoju zapanuje chaos i nie będziemy się w nim czuli komfortowo. Przeważnie fototapetą pokrywa się jedną ścianę w pomieszczeniu, wyjątek może stanowić pokój dziecka, o ile jednak nie są to fototapety 3D dla dzieci, które umieszczone na wszystkich ścianach będą się źle komponowały i wprowadzą dodatkowy nieład do wnętrza. Jeśli nasz pokój jest ciemny możemy zdecydować się na stonowaną fototapetę w jasnych, ale nie jaskrawych barwach. Dzięki temu nieco rozświetlimy daną przestrzeń.

Każdy rodzaj proponowanych przez nas fototapet czyli flizelinowa czy samoprzylepna świetnie sprawdzą się w salonie lub sypialni. Dodatkowo, jeśli fototapeta zostanie pokryta laminatem, można ją stosować w miejscach intensywnie użytkowanych, narażonych na otarcia, np. kuchnia czy przedpokój. Laminat zabezpiecza wydruk przed zniszczeniem, nasyca kolory a także nadaje cech wodoodpornych. Nasza oferta obejmuje fototapety do sypialni, fototapety do salonu, fototapety do kuchni, fototapety do pokoju dziecięcego, fototapety do przedpokoju, fototapety do biura. Wykonujemy także fototapety pod szkło.

wydruki fototapet rzeszów
fototapeta669x700_wizualizacja2
fototapety easy stick
fototapety do salonu
fototapety do salonu
fototapety do salonu

fototapeta pod szkło rzeszów, fototapety pod szkło rzeszów, fototapety na wymiar rzeszów, fototapeta na wymiar rzeszów,  fototapety do biura rzeszów, fototapeta do biura rzeszów,  fototapety rzeszów, fototapeta rzeszów, fototapety do kuchni rzeszów, fototapeta do kuchni rzeszów, fototapety do sypialni rzeszów

FOTOTAPETY
nasze projekty

fototapeta rzeszów
fototapeta rzeszów
fototapeta rzeszow

REKOMENDACJEopinie klientów

  • Zamówiłem fototapety na wymiar z Domdeko i jestem zachwycony! Wybór wzorów jest ogromny, więc każdy znajdzie coś dla siebie, a pomoc ze strony firmy jest rzeczowa i profesjonalna! Polecam!

    Adam K.

    manager

  • Uwielbiam styl retro i zawsze chciałam mieć pokój, w którym znajdą się elementy z dawnych epok. Postanowiłam skorzystać z oferty DOMDEKO na fototapety na wymiar i mogę szczerze polecić wszystkim!

    Kasia T.

    studentka