Narcos Narcos

Naklejki dekoracyjne

Naklejki dekoracyjne

udekoruj swoje mieszkanie

Udekoruj swoje pomieszczenie za pomocą naklejek, dzięki którym w łatwy i szybki sposób odmienisz swoje wnętrze. W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju naklejki ścienne oraz naklejki na meble, czy inne gładkie powierzchnie znajdujące się w Twoim domu.

Naklejki na ścianę

Ściany salonu czy sypialni można ozdobić naklejkami ściennymi. Proponujemy wzory wycięte z jednokolorowej folii matowej lub błyszczącej albo naklejki drukowane. Drukujemy je na przeźroczystej folii i wycinamy po obrysie w dowolne kształty. Sprawdzą się szczególnie gdy ściana pomalowana jest na jasny kolor, na którym nie widać krawędzi wzoru. To rozwiązanie polecamy szczególnie do pokoju dziecięcego – z kolorowych dekoracji dzieci mogą stworzyć własne kompozycje na ścianach, suficie i gładkich powierzchniach mebli. Użyj swojej wyobraźni i znajdź wzór na ścianę specjalnie dedykowany Twojej osobie.

 Naklejki Easy Stick

Dla bardziej kreatywnych polecamy naklejki z tkaniny Easy Stick – materiału, która charakteryzuje się wyjątkowo łatwą aplikacją bez bąbli. Nadaje się ona do samodzielnego montażu przez osoby, nie mające doświadczenia. Tkanina jest dodatkowo repozycjonowalna, istnieje możliwość zdejmowania i ponownego nanoszenia na tą samą lub inną powierzchnię. Po demontażu materiał nie pozostawia śladów na ścianie. Dodatkową zaletą jest niezwykła elastyczność, dzięki czemu materiał nadaje się do klejenia na zakrzywione powierzchnie, takie jak meble, drzwi, szyby, płytki ceramiczne, przedmioty codziennego użytku. Ze względu na gęstość materiału nie ma możliwości wycinania ploterowo dowolnych kształtów z tkaniny Easy Stick – oferujemy wydruki tylko w prostokątnych formatach.

naklejki dekoracyjne rzeszow

Naklejki na meble

Używając tego typu naklejek możesz nadać nowy, niepowtarzalny wygląd swoim starym meblom. Naklejki te są także świetnym pomysłem na udekorowanie pokoju dziecka, które samo może nie tylko wybrać naklejkę, ale także stworzyć własną kompozycję.

Wzory

Oferujemy szeroki wachlarz motywów: od abstrakcji przez pejzaże, po motywy dziecięce – wszystkie do obejrzenia w zakładce „Galeria wzorów”. Dodatkowo możemy przygotować indywidualny projekt dopasowany do Twojego wnętrza.

 

 naklejki na ścianę rzeszów,  naklejka na ścianę rzeszów, naklejki na meble rzeszów, naklejki rzeszów, naklejki na lodówkę rzeszów, naklejki dekoracyjne na ścianę, naklejki na drzwi szklane, naklejki kolorowe, naklejki na drzwi 3d, naklejki zwierzęta 

NAKLEJKI DEKORACYJNEnasze projekty

naklejki dekoracyjne rzeszow
naklejki dekoracyjne rzeszow
naklejki na ścianę

REKOMENDACJEopinie klientów

  • Zamówiłem fototapety na wymiar z Domdeko i jestem zachwycony! Wybór wzorów jest ogromny, więc każdy znajdzie coś dla siebie, a pomoc ze strony firmy jest rzeczowa i profesjonalna! Polecam!

    Adam K.

    manager

  • Uwielbiam styl retro i zawsze chciałam mieć pokój, w którym znajdą się elementy z dawnych epok. Postanowiłam skorzystać z oferty DOMDEKO na fototapety na wymiar i mogę szczerze polecić wszystkim!

    Kasia T.

    studentka