Narcos Narcos

Fotopanele PCV

Fotopanele PCV

Fotopanele PCV to wydruik na folii naklejone na płytę PCV o grubości 3, 5 lub 10 mm wyposażone w laminat matowy lub błyszczący. Wykorzystana w konstrukcji płyta PCV jest materiałem bardzo lekkim, dzięki czemu fotopanel jest łatwy w montażu. Fotopanel PCV idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu naszego domu. Możemy wykorzystać go w kuchni jako uzupełnienie przestrzeni pomiędzy meblami, w salonie czy sypialni jako imitację obrazu lub w łazience jako ściankę w kabinie prysznicowej. Obrazy na PCV można zamówić w wybranym przez siebie wzorze i wymiarze, a przy tym są one nie tylko trwałe, ale przede wszystkim łatwe w utrzymaniu czystości – co jest szczególne istotne w przypadku pomieszczenia, w którym spożywamy posiłki i mamy kontakt z żywnością.

fotopanele dibond rzeszow

Montaż

Panele wykonujemy na indywidualne zamówienie, wg wymiarów dostarczonych przez klienta. Mogą być mocowane bezpośrednio do ściany za pomocą kleju montażowego lub uchwytów.

Wzory

Oferujemy szeroki wachlarz motywów: od abstrakcji przez pejzaże, po motywy dziecięce – wszystkie do obejrzenia w zakładce „Galeria wzorów”. Dodatkowo możemy zaprojektować indywidualny wzór według wytycznych klienta.

obrazy na pcv rzeszów, fotopanele pcv rzeszów, fotopanel pcv, fotopanele na wymiar 

FOTOPANELE PCVnasze projekty

fotopanel pcv
fotopanel pcv
naklejki na meble

REKOMENDACJEopinie klientów

  • Zamówiłem fototapety na wymiar z Domdeko i jestem zachwycony! Wybór wzorów jest ogromny, więc każdy znajdzie coś dla siebie, a pomoc ze strony firmy jest rzeczowa i profesjonalna! Polecam!

    Adam K.

    manager

  • Uwielbiam styl retro i zawsze chciałam mieć pokój, w którym znajdą się elementy z dawnych epok. Postanowiłam skorzystać z oferty DOMDEKO na fototapety na wymiar i mogę szczerze polecić wszystkim!

    Kasia T.

    studentka