Narcos Narcos

Fototapeta dla dziecka

Fototapetadla dziecka

Fototapety dla dzieci – hit do pokoju dziecięcego

Mówi się, że każdy z nas ma nieco z dziecka. Większość z nas z nostalgią wspomina młode lata, podczas których zaczytywaliśmy się w ulubione powieści lub oglądaliśmy z wypiekami na twarzy przygody telewizyjnych bohaterów. A co jeśli powiedzielibyśmy Ci, że Twoje dzieci zyskają teraz niepowtarzalną okazję do tego, by ich ulubieni bohaterowie… zagościli na ścianach w ich pokoju?

Fototapety dla dzieci umożliwią Ci przystosowanie ścian do potrzeb najmłodszych. Dodajmy również, że stanie się to niższym kosztem oraz mniejszym nakładem pracy, niż w wypadku tradycyjnego remontu. Co ważne, w momencie, w którym zmienią się designerskie preferencje Twojego dziecka fototapety dla dzieci wymienić możesz… na fototapety dla młodzieży!

Czym są fototapety dla dzieci?

Fototapety dla dzieci to nic innego, jak zadrukowane ulubionymi scenami lub postaciami (zwykle z bajek) fototapety, które zamontować możesz na ścianie. Dzięki estetycznemu wykonaniu, na które składa się świetnej jakości grafika i trwały materiał (flizelina lub laminowana folia) fototapety są idealnym rozwiązaniem właściwie dla każdego. Dodatkowo, potrafią znakomicie zamaskować niedoskonałości ścian, co pozwoli na jeszcze lepszą aranżację pomieszczenia.

Czy fototapety są bezpieczne dla dzieci?

Niektórzy na sam dźwięk słowa “druk” dostają wysypki od wszystkich rozpuszczalników i farb drukarskich. Tymczasem fototapety dla dzieci są w pełni bezpieczne – drukujemy je w oparciu o technologię lateksową, która jest bezwonna i oparta na tuszach wodnych. Dzięki temu posiadamy certyfikat bezpieczeństwa na wszystkie nasze fototapety!

W jaki sposób mogę zamówić fototapety dla dzieci?

Fototapety dla dzieci zamówić możesz w naszym sklepie online – jeśli nie masz jeszcze pomysłu na to, jaką fototapetę zamówić znajdziesz u nas masę inspiracji. A co jeśli masz już dokładne wytyczne od swoich dzieci? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i dasz znać o tym, jaki motyw sprawiłby Wam największą satysfakcję!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

FOTOTAPETY NA WYMIARnasze projekty

REKOMENDACJEopinie klientów

  • Zamówiłem fototapety na wymiar z Domdeko i jestem zachwycony! Wybór wzorów jest ogromny, więc każdy znajdzie coś dla siebie, a pomoc ze strony firmy jest rzeczowa i profesjonalna! Polecam!

    Adam K.

    manager

  • Uwielbiam styl retro i zawsze chciałam mieć pokój, w którym znajdą się elementy z dawnych epok. Postanowiłam skorzystać z oferty DOMDEKO na fototapety na wymiar i mogę szczerze polecić wszystkim!

    Kasia T.

    studentka