Narcos Narcos

Fotorolety

Fotorolety

dla Twojego domu

Fotoroleta to ciekawy sposób aranżacji okien. Połączenie klasycznej rolety okiennej oraz wydruku najwyższej jakości stworzy niepowtarzalny wystrój w Twoim domu. Zasuwając fotorolety można oglądać „zza okna” pejzaże, panoramy miast lub niezwykłe krajobrazy. Mechanizm rolet dostępny jest w formie mocowanej bezpośrednio na ramie okiennej.

fotorolety rzeszów

Zastosowanie

Fotoroleta to wydruk bezpośrednio na materiale dedykowanym do rolet. Mamy do wyboru dwa rodzaje materiału: transparentny lub zacieniający. Fotoroleta może być doskonałą dekoracją okien i wnętrz dzięki efektownej grafice. Standardowym mechanizmem jest system Vegas mini bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym. Dzięki lekkiej konstrukcji jest bardzo użyteczna i doskonale prezentuje się na oknie. Montaż jest prosty i bezinwazyjny za pomocą specjalnych uchwytów.

Wzory

Oferujemy szeroki wachlarz motywów: od abstrakcji przez pejzaże, po motywy dziecięce – wszystkie do obejrzenia w zakładce „Galeria wzorów”. Dodatkowo możemy przygotować indywidualny projekt dopasowany do Twojego wnętrza.

FOTOROLETYnasze projekty

fotorolety rzeszów
fotorolety rzeszów
fotorolety rzeszów

REKOMENDACJEopinie klientów

  • Zamówiłem fototapety na wymiar z Domdeko i jestem zachwycony! Wybór wzorów jest ogromny, więc każdy znajdzie coś dla siebie, a pomoc ze strony firmy jest rzeczowa i profesjonalna! Polecam!

    Adam K.

    manager

  • Uwielbiam styl retro i zawsze chciałam mieć pokój, w którym znajdą się elementy z dawnych epok. Postanowiłam skorzystać z oferty DOMDEKO na fototapety na wymiar i mogę szczerze polecić wszystkim!

    Kasia T.

    studentka