Narcos Narcos

Fotoobrazy

Fotoobrazy

Nadaj niepowtarzalny charakter swoim fotografiom

Fotoobraz to wydruk na płótnie naciągnięty na drewnianą konstrukcję. Obrazy naszej produkcji są zabezpieczone laminatem UV matowym lub błyszczącym, dzięki któremu nawet po latach kolory są wciąż intensywne. W swojej ofercie posiadamy różne rozmiary fotoobrazów, np. 30x30cm, 60x50cm.

Canvasy, czyli obrazy drukowane na płótnie to ostatnio bardzo popularny sposób na ciekawą dekorację wnętrz. Ich zaletą jest możliwość nadrukowania praktycznie każdego rodzaju zdjęcia/grafiki (reprodukcje obrazów, zdjęcia rodzinne, zwierzęta, martwa natura, pejzaż), dzięki czemu fotoobrazy stanowią doskonałe uzupełnienie wystroju niemal każdego pomieszczenia (kuchnia, przedpokój, jadalnia, sypialnia, salon).

obrazy canvas rzeszów

Jaki obraz na płótnie wybrać?

Decydując się na canvasy w mieszkaniu do wyboru mamy mnóstwo wariantów – od gotowych projektów po indywidualne zamówienia wykonane na podstawie materiałów dostarczonych przez klienta. Ich wygląd powinien jednak harmonizować z wnętrzem.

Jeśli nie jesteśmy pewni co wybrać, na początek najlepiej skorzystać z gotowej bazy projektów. Osoby, które interesuje obraz na płótnie do kuchni czy jadalni powinny poszukać wzorów związanych z martwa naturą lub zwierzętami. Do salonu i przedpokoju doskonale nadawać się będą motywy pop art  oraz tematyka miejska, natomiast obrazy orientalne mogą stanowić doskonałe dopełnienie wystroju gabinetu. Zwierzęta, zwłaszcza domowe pupile – psy i koty nadają się na obrazy do pokoju dziecięcego. W tym przypadku doskonale sprawdzą się także rodzinne fotografie.

Druk canvasów

Ponieważ płótno przeznaczone pod zadruk posiada naturalną strukturę i barwę, nakładana na nie farba rozprowadzona jest jednolicie, tworząc wrażenie obrazu malowanego ręcznie. Dzięki zadrukowaniu brzegów materiału canvas świetnie prezentuje się z każdej perspektywy. Dodatkowe zabezpieczenie materiału laminatem UV zapobiega blednięciu kolorów, przez co obraz pozostaje piękny przez lata.

Druk canvas odbywa się na ploterze atramentowym, na płótnie o gramaturze od 250 g do 380 g. Drukujemy fotoobrazy w standardowych rozmiarach od 30 cm x 30 cm do 100 cm x 100 cm. Możliwe jest zrealizowanie zamówień nietypowych po wcześniejszym kontakcie z klientem i omówieniu wszelkich szczegółów.

Jak złożyć zamówienie

Druk obrazów na płótnie odbywa się w naszej drukarni w Rzeszowie, jednak zamówienia na obrazy canvas przyjmujemy z całej Polski. Dzięki gotowej bazie projektów klient ma do wyboru kilkaset wzorów oraz możliwość zlecenia indywidualnego projektu. Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

fotoobrazy rzeszów, fotoobraz rzeszów, canvas rzeszów, druk obrazów rzeszów, wydruki obrazów canvas rzeszów, zdjęcia na płótnie rzeszów, obrazy canvas rzeszów, fotoobrazy, obrazy orientalne, obrazy ścienne rzeszów, zdjęcia na płótnie, obraz na płótnie rzeszów

FOTOOBRAZYnasze projekty

canvas rzeszów
fotocanvasy rzeszów
fotocanvasy rzeszów

REKOMENDACJEopinie klientów

  • Zamówiłem fototapety na wymiar z Domdeko i jestem zachwycony! Wybór wzorów jest ogromny, więc każdy znajdzie coś dla siebie, a pomoc ze strony firmy jest rzeczowa i profesjonalna! Polecam!

    Adam K.

    manager

  • Uwielbiam styl retro i zawsze chciałam mieć pokój, w którym znajdą się elementy z dawnych epok. Postanowiłam skorzystać z oferty DOMDEKO na fototapety na wymiar i mogę szczerze polecić wszystkim!

    Kasia T.

    studentka