Narcos Narcos

Fototapeta samoprzylepna

Fototapeta

samoprzylepna

Fototapeta samoprzylepna jest wykonana z wysokiej jakości folii samoprzylepnej matowej lub błyszczącej o gramaturze 80 mikronów. Każdorazowo sugerujemy zakup fototapety samoprzylepnej z laminatem, dzięki któremu staję się ona odporna na drobne zarysowania oraz wilgoć. Dodatkowy filtr UV zapobiega blednięciu kolorów. Laminat, identycznie jak w przypadku fototapet flizelinowych, może być błyszczący lub matowy, co nada wnętrzom odmienny efekt.

fototapeta samoprzylepna rzeszow

Montaż

Fototapety samoprzylepne możemy naklejać na wszystkich gładkich powierzchniach, takich jak ściany, meble czy drzwi. W przepadku ścian niezwykle istotne jest aby były one gładkie, nieporowate, a przede wszystkim suche. Świeżo malowane powierzchnie powinny być pozostawione do wyschnięcia przez minimum 3 tygodnie. Fototapety są bardzo wygodne w montażu, można je docinać nożykiem bezpośrednio na ścianie. Maksymalna szerokość pojedynczego arkusza (brytu) fototapety samoprzylepnej wynosi 155 cm.

Wzory

Oferujemy szeroki wachlarz motywów: od abstrakcji przez pejzaże, po motywy dziecięce – wszystkie do obejrzenia w zakładce „Galeria wzorów”. Dodatkowo możemy przygotować indywidualny projekt dopasowany do Twojego wnętrza.

FOTOTAPETA SAMOPRZYLEPNAnasze projekty

naklejki na meble
fotopanele rzeszow
fototapeta rzeszów

REKOMENDACJEopinie klientów

  • Zamówiłem fototapety na wymiar z Domdeko i jestem zachwycony! Wybór wzorów jest ogromny, więc każdy znajdzie coś dla siebie, a pomoc ze strony firmy jest rzeczowa i profesjonalna! Polecam!

    Adam K.

    manager

  • Uwielbiam styl retro i zawsze chciałam mieć pokój, w którym znajdą się elementy z dawnych epok. Postanowiłam skorzystać z oferty DOMDEKO na fototapety na wymiar i mogę szczerze polecić wszystkim!

    Kasia T.

    studentka