Narcos Narcos

Fototapeta flizelinowa

Fototapeta

flizelinowa

Fototapety flizelinowe, a dokładniej fototapety winylowe na podłożu flizelinowym, ze względu na strukturę zewnętrzną dzielimy na: gładką o gramaturze 420 g/m2 oraz ziarno piasku o gramaturze 250 g/m2. Popularna flizelina jest bardzo trwałą fototapetą ścienną o podwyższonej odporności, dobrze maskującą wszelkie nierówności ściany oraz tłumiącą hałas. Charakteryzuje się wyjątkową intensywnością koloru, sprawiając wrażenie ocieplającej wnętrze.
W celu zwiększenia wytrzymałości fototapety flizelinowe należy pokryć laminatem UV błyszczącym lub matowym. Laminat sprawia, iż fototapeta staję się wodoodporna, a dodatkowy filtr UV zapobiega blaknięciu kolorów. Dzięki laminatowi fototapeta samoprzylepna znajduje zastosowanie w pomieszczeniach takich jak: kuchnia, łazienka czy pokój dziecinny.

fototapeta flizelinowa rzeszow

Montaż

Fototapeta flizelinowa jest wygodna i szybka w montażu. Klej nanosimy jedynie na powierzchnię ściany, co zapobiega zabrudzeniom. Metoda ta sprawia, że materiał się nie kurczy oraz dobrze przylega do podłoża. Maksymalna szerokość pojedynczego arkusza (brytu) fototapety flizelinowej niezależnie od struktury oraz laminatu to 130 cm.

Wzory

Oferujemy szeroki wachlarz motywów: od abstrakcji przez pejzaże, po motywy dziecięce – wszystkie do obejrzenia w zakładce “Galeria wzorów”. Dodatkowo możemy przygotować indywidualny projekt dopasowany do Twojego wnętrza.

FOTOTAPETA FLIZELINOWAnasze projekty

fototapety rzeszów
fototapety rzeszów
fototapeta samoprzylepna rzeszów

REKOMENDACJEopinie klientów

  • Zamówiłem fototapety na wymiar z Domdeko i jestem zachwycony! Wybór wzorów jest ogromny, więc każdy znajdzie coś dla siebie, a pomoc ze strony firmy jest rzeczowa i profesjonalna! Polecam!

    Adam K.

    manager

  • Uwielbiam styl retro i zawsze chciałam mieć pokój, w którym znajdą się elementy z dawnych epok. Postanowiłam skorzystać z oferty DOMDEKO na fototapety na wymiar i mogę szczerze polecić wszystkim!

    Kasia T.

    studentka