Narcos Narcos

Fotopanele dibond

Fotopanele dibond

Fotopanele dibond to wydruki na folii naklejony na płytę dibond o grubości 3 mm wyposażony w laminat matowy lub błyszczący. Dzięki wykorzystaniu płyty dibondowej produkt ten możemy montować nie tylko wewnątrz budynku, ale także na zewnątrz, jako ozdoba altany, balkonu czy tarasu. Fotopanel wykazuje wysoką  sztywność oraz odporność na wilgoć oraz promieniowanie UV.

fotopanele dibond

Montaż

Panele wykonujemy na indywidualne zamówienie, wg wymiarów dostarczonych przez klienta. Mogą być mocowane bezpośrednio do ściany za pomocą kleju montażowego lub uchwytów.

Wzory

Oferujemy szeroki wachlarz motywów: od abstrakcji przez pejzaże, po motywy dziecięce – wszystkie do obejrzenia w zakładce „Galeria wzorów”. Dodatkowo możemy zaprojektować indywidualny wzór według wytycznych klienta. Przygotowujemy propozycje kadrów wybranej grafiki (wykonujemy do 3 wizualizacji gratis na bazie przesłanego zdjęcia pomieszczenia) co pomoże zaaranżować wnętrze według oczekiwań.

FOTOPANELE DIBONDnasze projekty

fotopanel dibond
fotopanele szklane rzeszow
fotopanele dibond rzeszów

REKOMENDACJEopinie klientów

  • Zamówiłem fototapety na wymiar z Domdeko i jestem zachwycony! Wybór wzorów jest ogromny, więc każdy znajdzie coś dla siebie, a pomoc ze strony firmy jest rzeczowa i profesjonalna! Polecam!

    Adam K.

    manager

  • Uwielbiam styl retro i zawsze chciałam mieć pokój, w którym znajdą się elementy z dawnych epok. Postanowiłam skorzystać z oferty DOMDEKO na fototapety na wymiar i mogę szczerze polecić wszystkim!

    Kasia T.

    studentka