Narcos Narcos

Fotopanele szklane

Fotopanele szklane


Fotopanele szklane to wydruki na folii wklejone pod szkło. Wydruki dodatkowo zabezpieczamy warstwą laminatu od spodu, co chroni je przed działaniem kleju montażowego, na którym osadzone są panele. Fotopanele szklane charakteryzuje się intensywnością i głębią kolorów podkreślanych przez warstwę szkła.

fotopanele szklane

Zastosowanie

Fotopanele szklane możemy stosować w zabudowach kuchennych, drzwiach przesuwnych, w łazienkach, jako szklane blaty stołów, elementy dekoracyjne balustrad a także do ekskluzywnej prezentacji zdjęć. Nadają pomieszczeniu efekt elegancji i nowoczesności. Maksymalna szerokość pojedynczego arkusza (brytu) fotopanelu szklanego wynosi 135 cm. Wzór może być kontynuowany na sąsiadujących ze sobą taflach szkła. Są gładkie, odporne na zarysowania, środki chemiczne oraz wysoką temperaturę, łatwe w utrzymaniu czystości. Panele mogą być mocowane bezpośrednio do ściany lub na dystansach.

Wzory

Oferujemy szeroki wachlarz motywów: od abstrakcji przez pejzaże, po motywy dziecięce – wszystkie do obejrzenia w zakładce „Galeria wzorów”. Dodatkowo możemy przygotować indywidualny projekt dopasowany do Twojego wnętrza.

FOTOPANELE SZKLANEnasze produkty

wydruki do kabiny prysznicowej
wydruki pod szkłem
naklejki dekoracyjne rzeszow

REKOMENDACJEopinie klientów

  • Zamówiłem fototapety na wymiar z Domdeko i jestem zachwycony! Wybór wzorów jest ogromny, więc każdy znajdzie coś dla siebie, a pomoc ze strony firmy jest rzeczowa i profesjonalna! Polecam!

    Adam K.

    manager

  • Uwielbiam styl retro i zawsze chciałam mieć pokój, w którym znajdą się elementy z dawnych epok. Postanowiłam skorzystać z oferty DOMDEKO na fototapety na wymiar i mogę szczerze polecić wszystkim!

    Kasia T.

    studentka