Narcos Narcos

Fotopanele

Fotopaneledoskonała dekoracja wnętrza

Znudziły wam się tradycyjne zdjęcia w ramce?
Szukacie czegoś wyjątkowego i nietuzinkowego, a jednocześnie eleganckiego?
Zastanawiasz się w jaki sposób wyeksponować najważniejsze momenty z życia? A może szukasz oryginalnego prezentu dla kogoś ważnego?
Wybierz fotopanele!Na pewno będziesz zadowolony!

fotopanele rzeszow

Czym jest fotopanel?

Fotopanel to laminowany wydruk, bezpośrednio na płycie PCV. Może on być doskonałą dekoracją praktycznie każdego wnętrza, w zależności od jego rozmiaru i tego co przedstawia. Dzięki temu, że jest lekki i łatwy w montażu, można powiesić go na ścianie lub postawić na półce. Doskonale sprawdzi się także, jako element wykończenia wnętrz, np. ścianka kabiny prysznicowej.

Co może znaleźć się na fotopanelu?

Nie ma ograniczeń odnośnie tego, co chcemy wydrukować na fotopanelu. Może to być nasza fotografia rodzinna, zdjęcie z wakacji, martwa natura, ulubione miasto – Paryż czy Nowy Jork lub reprodukcja znanego obrazu. Najważniejsze, by wybrany przez nas wzór do nadruku był odpowiedniej jakości, w stosunku do planowanego rozmiaru fotopanelu. Im lepsza rozdzielczość – tym wydruk będzie lepszej jakości.

Nie wiesz co nadrukować na fotopanelu? Szukasz inspiracji? Możesz sprawdzić naszą bazę zdjęć i tam wyszukać tego, co Cię interesuje. Posiadamy setki obrazów, wśród których na pewno znajdziesz coś dla siebie i odmienisz swoje wnętrza. Do wyboru jest mnóstwo kategorii, m.in. zwierzęta, rośliny, miasta, martwa natura, abstrakcja. Jest także kategoria stworzona z myślą o najmłodszych, dzięki której powstanie fotopanel do pokoju dziecięcego. Jedyne co musisz zrobić to podjąć decyzję – co nadrukować na fotopanelu.

Wciąż się wahasz? Zapraszamy do kontaktu, na pewno pomożemy ci zdecydować w doborze odpowiedniego wzoru i jego wymiarach!

FOTOPANELEnasze projekty

REKOMENDACJEopinie klientów

  • Zamówiłem fototapety na wymiar z Domdeko i jestem zachwycony! Wybór wzorów jest ogromny, więc każdy znajdzie coś dla siebie, a pomoc ze strony firmy jest rzeczowa i profesjonalna! Polecam!

    Adam K.

    manager

  • Uwielbiam styl retro i zawsze chciałam mieć pokój, w którym znajdą się elementy z dawnych epok. Postanowiłam skorzystać z oferty DOMDEKO na fototapety na wymiar i mogę szczerze polecić wszystkim!

    Kasia T.

    studentka