Narcos Narcos

Fototapety abstrakcyjne

Fototapetyabstrakcyjne

Fototapety z motywem abstrakcyjnym, czyli must have w nowoczesnym salonie

Fototapety abstrakcyjne biją ostatnio rekordy popularności. Wszystko wskazuje na to, że tradycyjne motywy zdjęciowe lub pejzaże zdecydowanie się nam już opatrzyły.
Szukając ciekawych i niepowtarzalnych motywów zwróciliśmy się więc w stronę abstrakcji, którą za każdym razem odczytywać można na nowo.
Abstrakcyjne fototapety znakomicie sprawdzą się zwłaszcza w najbardziej reprezentatywnym pomieszczeniu – salonie.

Jak wyglądają motywy abstrakcyjne oraz w jaki sposób zdecydować się na ich wybór?

fototapety abstrakcyjne rzeszów

Fototapety z motywem abstrakcji – o co tak naprawdę chodzi?

Pisząc o fototapetach z motywem abstrakcyjnych możemy śmiało założyć, że większość z nas ma pojęcie, w jaki sposób mogą one wyglądać – większość z nas oczyma wyobraźni widzi mniej lub bardziej geometryczne, powielające się kształty. Tymczasem w fototapetach abstrakcyjnych wyróżnić możemy również m.in. fototapety 3d, które również są coraz bardziej popularne i świetnie prezentują się zamontowane na ścianie.

Abstrakcyjne fototapety zrywają z tradycją i pozwolą na ekspozycję niebanalnego wnętrza, które dzięki ich montażowi tylko zyska.

W jakich pomieszczeniach sprawdzą się fototapety abstrakcyjne?

Jak już wspomnieliśmy, fototapety z motywami abstrakcyjnymi zasługują na miejsce w salonie – z racji nieszablonowego, niebanalnego designu zawsze prezentują się doskonale. Dlatego zwykle doradzamy ich montaż właśnie w najbardziej reprezentatywnym pomieszczeniu.

W jaki sposób wybrać materiał fototapety abstrakcyjnej?

Fototapety abstrakcyjne drukować możemy na kilku materiałach, które nieco różnią się od siebie. Popularną opcją pozostają fototapety flizelinowe, które stosunkowo łatwo się klei. Ich wyróżnikiem jest również wytrzymałość – są odporne na uszkodzenia mechaniczne nawet bez laminowania.

Na popularności zyskują fototapety samoprzylepne, które również klei się bardzo łatwo, dodatkowo natomiast nie jest potrzebny żaden klej – fototapetę zwyczajnie odklejamy od podłoża.

Gdzie znajdę inspirację na wyposażenie wnętrza?

Jeśli nie masz sprecyzowanego pomysłu na wyposażenie wnętrza i wciąż szukasz inspiracji, koniecznie zajrzyj na nasz www.sklep.domdeko.pl w którym znajdziesz masę pomysłów!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

FOTOTAPETY NA WYMIARnasze projekty

REKOMENDACJEopinie klientów

  • Zamówiłem fototapety na wymiar z Domdeko i jestem zachwycony! Wybór wzorów jest ogromny, więc każdy znajdzie coś dla siebie, a pomoc ze strony firmy jest rzeczowa i profesjonalna! Polecam!

    Adam K.

    manager

  • Uwielbiam styl retro i zawsze chciałam mieć pokój, w którym znajdą się elementy z dawnych epok. Postanowiłam skorzystać z oferty DOMDEKO na fototapety na wymiar i mogę szczerze polecić wszystkim!

    Kasia T.

    studentka